ZEGHY ONARICI GECE KREMİ NEDİR?

...

Zeghy Onarıcı Gece Kremi Nedir?

Cilt sağlığı oldukça önemlidir. Cildimizin sağlıklı olabilmesi için cilt temizliğimize de dikkat etmemiz gerekiyor. Çünkü farkında olmasakta gün içinde gözeneklerimize kirli hava nüfuz ediyor ve gözeneklerimiz kapanıyor. Kirli bir ciltte akne, sivilce ve benzeri problemler oluşması mümkündür. Böyle problemlerin oluşmaması için cilt bakımımıza gereken değeri vermeliyiz.

Geceleri biz uyurken cildimizde dinlenmektedir.  Cildin toparlanması ve kendine gelmesi için zamana ihtiyacı vardır. Gece kullanılmak üzerine üretilen Zeghy Onarıcı Gece Kremi nedir? Cilde uygulandığında cildin toparlanmasına yardımcı olan, besleyen nemlendiren ve eksikliklerini gideren bir cilt bakım kremidir. Gece Kremi yaşlanma karşıtı olma özelliği ile de bilinmektedir. Nem seviyesini dengelediği gibi yaşlanmanın etkilerini de azaltmaya yardımcı olur. Zeghy Onarıcı Gece Kremi düzenli uygulamada cildinizin parlak ve canlı görünmesine destek olan bir üründür.

Zeghy Onarıcı Gece Kremi İçeriği Nedir?

Kapsikum ekstratı, Fermente Ürtika Diocia, Aleo Vera,  Neopres 9010, Gliserin, Allo Toine, Karite Yağı, Badem Yağı, Kalendula Yağı, Olex Chamonille, Aqua Demi, Neoderm TCC, Hindistan cevizi, Lanette O, NEowax FL 65 K içermektedir. Parfüm, alkol, paraben ve parafin içermemektedir. Zeghy Onarıcı Gece Kremi  cildin yenilenme süresini hızlandırmaya yardımcı olur. Cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur. Cilt üzerindeki çizgi ve kırışıklıkların azalmasını amaçlayan bir cilt bakım kremidir.

Zeghy Onarıcı Gece Kremi Nasıl Kullanılır?

Uyumadan önce yüzünüzü Zeghy temizleme sütü ve Zeghy temizleme losyonu ile temizleyiniz. Temizlenen cildinize az miktarda Zeghy Onarıcı Gece Kremi uygulayınız. Göz çevresine uygulamayınız.

UYARI: Zeghy Onarıcı Gece Kremi bir ilaç değildir. Gece kullanılan bir cilt bakım kremidir.Göz ile temasından kaçınınız. Serin ve kuru yerlerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.