Ünlülerin Formda Kalma Sırları

...

Unlulerin Formda Kalma SirlariGüzellikleriyle gözlerimizi kamaştıran ünlü yıldızların formada kalma sırlarını merak ediyor musunuz? Formda kalmak için çeşitli yöntemler deneyen, formlarını koruyan ve pek tabi de kendilerini hep diri ve formda tutmayı başaran güzel yıldızlar güzelliklerini neye borçlular. Bu yazımızda hepimizin tanıdığı güzelleri yakından inceleyip söyledikleri zayıflama ipuçlarını bir arada toparlamaya çalışacağız.

Tülin Şahin güzelliğinin yanı sıra verdiği kilolar sonrası çıkardığı yemek ve diyet kitaplarıyla da çok konuşuldu. Tülin Şahin güzel fiziğini sütü bolca tüketmesine borçlu olduğunu söylüyor. Akşamları ve sabahları kuru kayısı yemeği sevdiğini ve bu yemişin kan şekerini düzenlediğini böylelikle açlık dengesini koruduğunu belirtiyor. Ana yemeklerinde ise zeytin yağı yemekleri ön plana çıkarmaya çalışarak yemek yediğini söylüyor.

Angelina Jolie, erkeklerin ve tüm dünyanın hayran olduğu eşsiz fiziğini korumak için bolca sarımsak çayı içtiğini söylüyor. Yaptığı Afrika gezilerinden sonra oradaki yerlilerden aldığı sarımsak çayı tarifi ile formunu koruduğunu hatta hamileyken hiç bir yemeği yemekten geri durmamasına ragmen kilo almadığını söylüyor. Bunun yanında yoga yaparak ve hareket halinde olarak da bu formülü desteklediğini belirtiyor. Bu çayın içinde sarımsak, zencefil, limon ve bal bulunuyor.

Ivana Sert ise güzelliğini yaptığı spora bağlı. Güzel yıldız, parmak ısırtan fiziğini haftada üç gün yaptığı 2 saatlik sporun formunu korumakta yardımcı olduğunu söylüyor. Bunun yanında Sert’in hobilerinden olan dövüş sanatları da onun formda kalmasını sağlayanlardan. Ivana Sert dediğine göre ekmek ve peynir asla yemezmiş. Aslında bu iki besinde hem kan şekeri hem de karbonhidrat dengesi açısından karışıklık yaratan besinlerdir ve gün içerisinde kolayca acıkmamıza sebep olurlar.

Siz de bu tavsiyelere uyarak, formda kalmayı başarabilirsiniz!