Su Geçirmez Koltuk Örtüsü

...

Mağazaya gittiniz ve çok güzel bir koltuk takımı beğendiniz. Renginin açık olmasını o an umursamadınız çünkü güzelliğine bayıldınız. Eve geldiğinde ise bir an dikkatsizlik ile kanepenizin üzerine bir şeyle döküldü. O an, o kadar çok üzüldünüz ki ne yapacağınızı bilemediniz. Tabi ki ilk yapacağınız şey kanepeyi silmek ama kimyasallar zaman içerisinde kanepelerinizin daha da zarar görmesine sebep olacak.

Bütün bunları yaşamamanız için sizler bir kanepe örtüsü önereceğiz. Kumaşın yapışına bağlı olarak su geçirmez özelliği vardır ve sizi kanepe, koltuk sildirmekten korur. Şimdi su geçirmez koltuk örtüsü hakkında daha detaylıca bilgi edinelim

Su Geçirmez Koltuk Örtüsü Nedir?

Soft Saver adı verilen bu koltuk örtüsü, sizlerin kanepelerini koltuklarını korumak için kapitone kumaştan içerisine elyaf doldurularak üretilmiştir. Sevimli renkleri ile sizlerin hoşuna gidecek olan ürünün en önemli özelliği su geçirmez oluşudur. Makine de kolayca yıkanabilir. Çift renk özelliği ile bir taraf kirlendiğinde diğer tarafı kullanabilirsiniz!

Kanepe ve koltuk silmekten yorulmadan önce, leke tutmaz koltuk örtüsü hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz, yazımızı okumaya devam etmelisiniz!

Su Geçirmez Koltuk Örtüsü Özellikleri

Leke tutmaz kanepe örtüsü ile sahip olacağınız özellikler şu şekildedir:

Çift renk özelliği

Yumuşak bir yapısı vardır

Kaymayan kumaştan üretilmiştir

Leke tutmaz

Su geçirmez

Su Geçirmez Koltuk Örtüsü Kullanımı

Kolay serilebilir.

Kaymaz yapısı ile bozulmaz, bu nedenle sürekli düzeltmenize gerek yok.

Makinede 30 derecede yıkayınız

Su Geçirmez Koltuk Örtüsü Uyarılar

Örtü üzerinde kimyasallar ürünler kullanmamalısınız

Yıkarken koyu renkli kumaşlardan ayrı olarak yıkayınız

Ütünün düşük seviyesi ile ütüleyiniz

Islak bekletmeyiniz.

Su Geçirmez Koltuk Örtüsü Ürün Boyutları

3’lü Koltuk

En: 160cm – Boy: 160cm – Yan Kol Dayama İle: 260cm

2’li Koltuk

En: 100cm – Boy: 160cm – Yan Kol Dayama İle: 200cm

1’li Koltuk

En: 55cm – Boy: 160cm – Yan Kol Dayama İle: 155cm

+- 3-5cm

Setler

İki set halinde ürünler mevcuttur. Bu setler:

İki adet 3’lü ve iki adet 1’li alabilirsiniz

Bir adet 3’lü, bir adet 2’li, iki adette 1’li alabilirsiniz.

Su Geçirmez Koltuk Örtüsü Nerede Bulurum

Sizlere önerdiğim Su Geçirmez Koltuk Örtüsü hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz www.koltukvecekyatkilifi.com sitesinden kontrol edebilirsiniz. Kolay satın alma ve kargo imkanı vardır. Müşteri temsilcisine kolayca ulaşabilirsiniz.

Su Geçirmez Koltuk Örtüsü Yurt dışından Nerede Bulurum

Yurt dışında yaşayanlar içinde aynı siteyi önermekteyim. Aynı siteyi sizler için www.koltukvecekyatkilifi.com   bu siteyi önereceğim. Yurt dışı için satış imkânı vardır.

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Bize bu kelimelerden ulaştınız: koltuk ve kanepe örtüsü, Koltuk Kılıfı, kanepe örtüsü, sofa saver sipariş, çift taraflı koltuk kılıfı, sofa saver koltuk örtüsü, kanepe örtüsü, leke geçirmez kanepe örtüsü, leke geçirmez koltuk örtüsü, çift taraflı örtü, koltuk örtüsü, koltuk ve çekyat kılıfı, su geçirmez koltuk kılıfı, Su Geçirmez Koltuk Örtüsü, Leke Tutmaz Koltuk Kılıfı, Sofa Saver Koltuk ve Çekyat Kılıfı, Sofa Saver, su geçirmez koltuk örtüsü, sofa Saver, sofa save koltuk örtüsü, sofa Saver örtü