Slim Caps Faydaları ve Zararları

...

Slim Caps Faydaları ve Zararları

Metabolizma hızı insan vücudunun hareketsizken harcadığı enerji miktarıdır. Kişiden kişiye, boy ve kiloya, yaş durumuna göre farklılık göstermektedir. Metabolizma hızını arttırmak mümkündür. Ayrıca metabolizma hızı gece ve gündüz farklılık göstermektedir. Slim caps bu nokta da gece ve gündüz arasındaki farka bakılarak üretilmiştir.

Slim caps nedir sorusuna yanıtlayarak başlayalım. Slim caps yapısal olarak  kapsül şekilde üretilmiştir. Fakat içerik olarak sıvı formdadır. Slim capsin içeriğinde bulunan doğal aktifler metabolizma hızınızı arttırmaya yönelik seçilmiştir. Gece ve gündüz olmak üzere iki farklı kapsülden oluşmaktadır. Gece kapsülü pembe renklidir. Gündüz kapsülü ise mavi renklidir.

İlk olarak Amerika’da çıkış yapan slimcaps son dönemlerde Türkiye’de gündemde yer almaktadır. 22 milyon satışa ulaşan ürün %94 müşteri memnuniyeti sağlamıştır. Yani ürünü kullanan 100 kişiden 94’ü ürünün faydasını görmüştür.

Slim Caps Faydaları ve Zararları

Slim caps obezite ile savaşılması gereken 21. yüzyılın tavsiye edilen ürünüdür. Amerika’da bir çok kullanıcıdan memnuniyet dönüşü alınmıştır. Slim caps metabolizma hızınızı gece ve gündüz için ayrı ayrı üretilen kapsüllerle yaşınıza uygun hale getirerek kalori yakımının artmasını sağlayacaktır. Normale dönen metabolizma hızınız sayesinde ihtiyaç olan enerji isteği vücudunuzda biriken inatlaşmış katı yağlarınızdan giderilecektir.

Slim capsin gece kapsülü içerisinde yer alan sıvı jelsi yapı midenizde tokluk hissini gece boyu sürdürerek gece atıştırmalarından kurtulmanızı sağlayacak aynı zamanda 300 kalori daha fazla yakılması için uyuyan metabolizmanızı gece de çalıştıracaktır. Slim capsin faydaları arasında tok tutucu yönünün yanı sıra ani gelen yeme istekleri nedeni olan kan şekerini de dengelemenizi sağlayacaktır. Böylece gün içerisinde oluşan ani yeme isteğinizde azalarak iştah kontrolünüzü yapmanızda ileri derecede yol katedeceksiniz. Gece kapsülünün etkisi ile özellikle karın yağlarınızın erimesine katkı sağlayan slimcaps bölgesel kilo vermeniz konusunda da etkisi olan bir üründür. Yapılan araştırmalara göre slim caps ile 27 kilo veren bir kullanıcının yağ oranında yaklaşık %21 azalma olmuştur. Yağ yakıcı etkisi de böylece doğrulanmaktadır.

Slim caps bir çok klinik testten geçirilmiştir. Bu testlerden olumlu sonuçlar alındığı için üretilmiştir. Bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Slim caps etkilerini ve sesli anlatımını aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

Slim Caps Nasıl Kullanılır ?

Slim caps gece ve gündüz olmak üzere iki ayrı kapsül kutusundan oluşmaktadır.Gündüz kapsülü olan maviyi uyanır uyanmaz almalısınız.  Gece kapsülü olan pembeyi ise akşam yemeğinden 2 saat önce almanız gerekmektedir. Düzenli kullanımlarla beraber gece ve gündüz kapsülleri 24 saat içerisinde size  700 kaloriye kadar kalori yaktıracaktır.

Türkiyeden Slim Caps Nasıl Sipariş Verebilirim?

Türkiye’nin her noktasından il, ilçe, köy fark etmeksizin ürüne ulaşabilirsiniz. kolay ödeme seçenekleri şu şekildedir ; UPT,WESTERN UNİON, KREDİ KARTI, HESABA HAVALE, MONEY GRAM,RİA EXPRESS,İBAN NUMARASINA HAVALE, İNTERNET ÜZERİNDEN ONLİNE ÖDEME, PTT İSME HAVALE, İSME HAVALE seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Avrupadan Slim Caps Nasıl Sipariş Verebilirim?

Slim caps bütün Avrupa, Asya, Afrika, Uzakdoğu, Ortadoğu gibi pek çok ülkelere gönderim sağlamaktayız. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde slim caps ürününü sipariş vermek istiyorsanız WhatsApp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollara seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Avrupa ve Tüm Dünya ülkelerinden de kolay ödeme seçeneğimizde şu şekildedir ; UPT,WESTERN UNİON, KREDİ KARTI, HESABA HAVALE, MONEY GRAM,RİA EXPRESS,İBAN NUMARASINA HAVALE, İNTERNET ÜZERİNDEN ONLİNE ÖDEME, PTT İSME HAVALE, İSME HAVALE seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

 

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir