Sıla Nasıl Zayıfladı ? Sılanın Diyet Programı

...

150720141512449650956Hepimizin yakından takip ettiği ünlü bir isim vardır mutlaka. Her özelliği ile takibi içinde oluruz o kişinin. Bunun yanı sıra da her ünlü isim hayranı olmadığı kişiler tarafından bile takip edilir bazı yaptıklarıyla, bu güzel bir başarı veya gerçekten de kendine hayran bıraktığı uyguladığı bir diyet olabilir. Bu aralar çoğu sanatçı diyetler ve kısa sürede verdiği kilolar ile gündemden düşmüyor.

Sağlıklı bir beslenme şekline sahip olmakla ve yaptıkları egzersizler ile bu yola çıkan ünlüler, yaptığı işlerin yanı sıra da bu özellikleriyle adlarından sıkça söz ettiriyorlar. Müzik dünyasında başarılarıyla adından söz ettiren isimlerden bir tanesi de sıla, sıla şu sıralar 1 ayda tam 12 kilo vererek dikkatleri üzerine çekti.

Güzel şarkıcı sevgilisinden ayrıldıktan sonra diyetisyene gitti ve 12 kilo birden verdi. Hem şarkıları hem güzelliği ile milyonlarca insanı kendisine hayran bırakan sıla kilo vermek isteyen ya da istemeyen herkesin ilgi odağı oldu. Sıla gittiği diyetisyen ve uyguladığı diyet ile 12 kilo vermeyi başardı.

Sıla’nın uyguladığı diyeti hayranları da merak içerisinde beklerken, sıla nasıl kilo verdiğinin püf noktalarını açıkladı.

Genç ve güzel şarkıcı sılanın tavuk yemediği biliniyor. Bu nedenle diyet içerisinde tavuk yok. Başarılı şarkıcı protein ve meyve ağırlıklı bir diyet uyguladı. Öğün sırasında artışın aksine azalışa giderek diyet yapan Sıla, protein içerikli yiyeceklerin yanında kiraz ve badem gibi yiyecekler tüketti. Çok iştahlı biri olmamasına rağmen aşırı yediği için değil, yanlış beslendiği için kilo aldığını öğrendi. Sağlıklı bir beslenme içerisine girerek tüm fazlalıklarından kurtuldu.

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız:

Sıla diyeti, sıla nasıl kilo verdi, sılanın kısa sürede kilo verdiren diyeti, sıla ve beslenme şekli, ünlülerin diyetleri, ünlü diyetisyenler, zayıflamak, diyetler, güncel diyetler, diyet tüyoları, diyetisyen ile zayıflama, sıkılaştıran diyetler, 2 beden incelten diyet, diyetlerde besin miktarı, diyetisyen tüyoları, diyet ve beslenme alışkanlıkları, haftada 2 kilo verdiren diyet, kolay diyet, diyette öncelikler