Saç Dökülmelerine Karşı ‘’Kerastil Saç Serumu’’

...

Hayatımızın belirli dönemlerinde ne yazık ki saçlarımız dökülür. Bazen bazı hastalıkların saç dökülmesine neden olduğu gibi bazende bizden kaynaklı saç dökülmeleri meydana gelmektedir. Bizden kaynaklı saç dökülme nedenlerinden biride strestir. Tüm hastalıkların temelinde yatan ve kişide birçok hastalığın oluşmasına neden olan stres aynı şekilde saçlarımızın dökülmesi üzerinde de etkilidir.

Kimi zaman çevresel faktörlerden ötürü saçlarımız dökülürken kimi zaman ise psikolojik nedenlerden ötürü saçlarımız dökülmektedir. Bu nedenlerin başında gelen stres saçların bölgesel ya da aralıklı dökülmesine, çok fazla saç kaybına ve hatta tamamen saç kaybına kadar neden olmaktadır. Bu nedenle stresli ve yorgun bir dönem içerisinde saçlarınız fazlasıyla dökülmeye başladıysa nedeni tamamen stres olabilir fakat yinede bu durumu doktorunuzla paylaşmanız daha sağlıklıdır. Her hastalığın başı olan stres saçlarınızın da dökülmesine neden olacağı için stresten uzak durmanız her zaman sağlığınızı korumak için önemli bir adım olacaktır.

Kerastil Saç Serumu Nedir?

Tüm saç bölgesinde kullanılabileceği gibi daha çok dökülmelerin yoğun olduğu bölgelerde etkili olması için kullanılması önerilen Kerastil saç serumu içerisinde;

– sarımsak yağı,

– çam yağı,

– ginko biloba,

– jojoba yağı,

– üzüm çekirdeği gibi bazı bitkilerin ekstrat karışımları bulunmaktadır. Ayrıca bir paket içerisinde 8 adet saç serumu bulunmaktadır ve her bir serum miktar olarak 8 ml.’dir.

Kerastil Saç Serumu Nasıl Kullanılır?

Zahmetsiz ve pratik kullanım özelliğine sahip olan Kerastil, günde 1 defa temiz ve kuru olan saça uygulanmaktadır. Özellikle dökülmelerin yoğun olduğu saçların seyrekleştiği bölgeye bir miktar kerastili 5 dakika kadar masaj yaparak saç derinize yedirmeniz yeterli olacaktır. Eğer problemli bölge saçınızın arkasında kalıyorsa ikinci bir ayna kullanarak rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Şimdiye kadar herhangi bir yan etki ile karşılaşmayan Kerastil, bay bayan saç dökülme problemi yaşayan herkesin kullanabileceği bir üründür.

Kerastil Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Hatay, Samsun, Ordu, Bursa, Osmaniye, Düzce, İstanbul ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Kerastil Intragen hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Kerastil sahibi olabilirsiniz.

Kerastil Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Kerastil Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Lüksemburg, İtalya, Kanada, Litvanya, Yunanistan, Bulgaristan ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
saç sağlığı, saç bakımı, evde saç bakımı, kerastil, kerastil intragen, kerastil saç serumu, kerastil nasıl kullanılır, kerastil nereden bulurum, kerastil içeriği nedir, kerastil kullanıcı yorumları, kerastil satışı, kargo, ödeme, sipariş, avrupa, kerastil avrupa, kerastil avrupada nereden bulurum, saç bakım yöntemleri

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.