Rogaine ile Kelliğe Son

...

Saç dökülmesi hem erkeklerim hem kadınların ortak problemlerinden biridir. Saçların dökülmesi sonucu oluşan kellik durumu ise, çoğu kişinin dert Rogaineyandığı ve çözüm bulmaya çalıştığı bir problemdir. Hem saçlarınıza bakan hem de saç çıkmasına yardımcı bir ürün arayışı içindeyseniz, bugün sizin için bir ürün inceleyeceğiz. Bu ürün  hem saç derinizin güçlenmesine hem de dökülen saçlarınızın yerine yenilerinin çıkmasına yardımcı olacak.

Rogaine, ilaç devi pfizer tarafından üretilen ve saç dökülmesine ve dökülen saçların geri kazanılmasına yardımcı olduğu araştırmalarca kanıtlanan bir ürün. Amerika’da ve Avrupa’da dermotologların ilk tercihi haline gelen bu ürün ile saçlarınıza bakım yaparken dökülmelere karşı önlem alıcak ve kaybettiğiniz saçlarınızın yerine yenilerinin gelmelerine yardımcı olacaksınız. Kullanıcıların yorumlarına ve kullanım sonu yapılan araştırmalara göre oldukça başarılı olan bu ürününün daha rahat kullanılabilmesi için hem köpük hem de sprey biçiminde üretilmektedir.

Rogaine kullanmaya başlamadan önce saçlarınızın ve saç derinizin tamamen temizlenmiş ve kurulanmış olması gerekmektedir. Yeterli miktarda Rogaine’i saçınızın çıkması gereken bölgeye orta kısımdan başlayarak kenarlara doğru masaj yaparak dağıtın. Bu işlem sırasında oldukça nazik davranmalı böylelikle, deriye rogaineyi yedirmelisiniz. 4 saat kadar saçınızı bekletmelisiniz. Leke yapabildiği için üstünüze sürülmemesine dikkat etmeli ve kuruması için 2 saat kadar beklemelisiniz. Kesinlikle saç kurutma makinesi kullanmanız tavsiye edilmemektedir çünkü bu ürünün etkisini azaltabilmektedir. Derinizde döküntü, yara ve başka bir sorun varsa kullanmadan önce doktorunuza danışmanız önerilmektedir.

canli

Rogaine ilk kullanımdan sonra cansız olan ve zaten dökülecek olan saçları dökebilmektedir. Bu yerine çıkacak olan saçların daha canlı ve gür olmasına yardımcı olmaktadır. Bu ürün sayesinde kelleşmekte olan kafa derinizde yeniden saç çıkmasını sağlayabilirsiniz. Kellik başlangıcı olan ve saçları çok dökülen kişilerin denemesini öneriyoruz.