Rihanna’nın Gizli Diyet Programı

...

rihannanın diyetiÜnlü Şarkıcı ve sanatçı olan Rihanna sürekli harika fiziği ile herkesin ilgisini çekiyor. Sıfır beden olarak En güzel sanatçı olarak aday gösterilen Rihanna’nın daha önce kilo problemi çektiğini biliyor muydunuz? Çocukluğundan itibaren sürekli olarak diyet yapan ve yediği besinlere dikkat eden Rihanna’nın gizli diyetini menejeri kısa bir süre önce fan sitesinde açıkladı. Sizler için bu bilgiyi hemen aldık ve aktarmak istedik.

Rihanna Diyet’i çok ağır olmayan ve taze besinlerin çok tüketilmesini içerdiği güzel ve kolay bir rejim programıdır. Sizler için sunacağımız bu diyet programı ile sizde bir Rihanna görünüme sahip olabilirsiniz. Genellikle kıvrım bölgeleri için hazırlanmış olan bu diyet ile bölgesel zayıflamada da etkileri görülebilmektedir.

 

Diyet programı içerisinde yer alan besinler ;

  • Sabah Kahvaltısı ; Taze Domates, beyaz peynir, Yumurta ve Salatalık300_13
  • Öğle Yemeği ; Hafif yağlı Tavuk ve Taze mevsim salatası
  • Akşam Yemeği ; Mevsime en uygun Sebze yemeği hafif kırmızı et içerebilir, Salata ve Yoğurt.
  • Ara öğünlerde tüketilecek tüm ürünlerin 100 Kaloriyi geçmemesi şartı ile herhangi bir yiyecek.

Belirtilen diyet programı bir çok kişinin rahatlık ile uygulayabileceği bir programdır. Önerimiz kendinize en uygun diyet programını kendiniz yapmanız veya bir uzman diyetisyene başvurmanız. Bu yazı içerisinde ki bilgiler başka kaynaklardan aktarıldığı için herhangi bir sorumluluk alınmaz ve sorumlu tutulamaz. En sağlıklı zayıflama yöntemi her zaman doğru beslenmedir.