PRODERM GOLD SAKAL SERUMU

...

Proderm Gold Sakal Serumu

Daha karizmatik bir görünüme sahip olmak isteyen her erkek sakal ve bıyık bakımına oldukça özen gösterir. Son zamanlarda oldukça yaygınlaşan sakal ve bıyık bırakan erkekler,  bayanların da dikkatini çekmektedir. Çoğu erkek sakal ve bıyığının daha gür ve gösterişli olmasını ister. Bazen bazı durumlarda sakallar güçsüzleşebilir veya dökülebilir. Hatta bazen genetiğe bağlı olarak bazı erkeklerde sakal ya da bıyık çıkmayabilir. Bu, erkekleri fazlasıyla rahatsız eden bir durumdur.

Sakal ve bıyığı çıkmayan bazı erkekler bu durumdan psikolojik olarak olumsuz etkilenebilir. Erkeklerin sakal ve bıyıkları düşünülerek üretilen sakal serumu, Proderm Gold’un cilt bakım yağları arasında yerini almaktadır. Proderm Gold Sakal Serumu sakal ve bıyıklarınızın daha sağlıklı ve gür çıkmasına yardımcı olur. Kıl köklerine iyi bir şekilde nüfuz ederek sakalların daha güçlü ve canlı olmasına destek olur. Böylece sakal ve bıyıklarınızın daha sağlıklı uzamasına yardım etmiş olur.

Proderm Gold Sakal Serumu İçeriği

Proderm Gold cilt bakım serisinin bir parçası olan tamamen doğal ve bitkisel özlerden elde edilmiştir. Cildinize uyguladığınızda sakal köklerinize ulaşmayı amaçlayan bir üründür.

Proderm Gold Sakal Serumu Kullanımı

Proderm Gold Sakal Serumu, iyi bir şekilde cildinize nüfuz edebilmesi için öncelikle uygulamak istediğiniz bölgenin temiz olması gerekiyor. Yeteri miktarda serumu parmaklarınızla masaj yaparak sakal ve bıyık olan bölgelere uygulayınız. Sabah ve akşam olarak 2 defa uygulanması önerilir. Bitkisel içeriğe sahip olduğu için tüm cilt tiplerine uygundur. Hassas cilt tipleri de uygulayabilir.

 

UYARI: Proderm Gold Sakal serumu bir ilaç değildir. Sakal ve bıyık çıkarmaya yardımcı bir cilt bakım ürünüdür. Göz ile temas etmemesine dikkat ediniz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.