Procare Damla Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

...

Procare Damla Nedir ?

Procare bir çok kişinin bildiği bir üründür. ürünümüz procare kolay kullanımı ile dikkatleri üzerine çeken bir üründür. sizde procare deneyebilirsiniz. procare kolay kullanımı ile sizi yormaz ve vaktinizi almaz.

Procare’den önce bahsetmeliyiz ki erkekler saçlarına sakalına ve bıyıklarına çok dikkat ederler ancak bazı kişilerde çıkmayabiliyor. sakal saç bıyık bunların olmaması erkeğin psikolojik durumunu bile bozabilir. bu durum gerçekten çok zor bir durumdur. ancak saçınız sakalınız çıkabilir. geç kalmayın bu konuda yardım almalısınız. procare damla bir çok kişi tarafından bilinen kullanımı kolay bir üründür. sizde procare damla’yı deneyin. procare sizi yormaz vaktinizi almaz

Pro Care İçeriği: Aqua, Betula Alba, Propylene Glycol, Chamomilla Recutita, Panicum Miliaceum, Salvia Officinials, Urtica Dioica, Aquisetum Arvense, Humulus Lupulus, Chinchona, Camelia Sinensis, Tilia Cordata, Penthanol, Niacin, Biotin içerir.

Pro Care Kullanımı: Uygulaması oldukça pratik olan pro care serum, sabah akşam olmak üzere günde 2 sefer nemli saça 4-5 dakika masaj yaparak kullanınız. Kullanmadan önce şişeyi karıştırarak, içerisinde bulunan losyonu cam tüp üzerinde belirtilen siyah çizgiye kadar çekiniz. Belirli miktarda çekilen sıvıyı saç derinize özellikle dökülmenin sık olduğu bölgeye masaj yaparak yedirin. Gün boyu saçınızda kalabilceği gibi, yatmadan yarım saat önce saç diplerinize uygulamanız önerilmektedir. Sadece saçınız üzerinde değil aynı zamanda sakal ve bıyık gibi dökülmelerin sık olduğu bölgelerde de kullanabilirsiniz.

Türkiye Sipariş ; Denizli , Malatya , Muğla gibi  tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Havale gibi ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz whatsapp ile bizimle iletişime geçip sipariş verebilirsiniz.

Avrupa Sipariş ; İrlanda , Yunanistan , Macaristan vb. Tüm avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orjinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ve Western Union, Ria Express gibi hızlı para transferleri ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız ; procare damla , procare damla , procare sakal , procare sakal bıyık , procare saç sakal , procare nasıl kullanılır , procare kullanımı 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir