Pro Care Serum Hangi Bölgelerde Kullanılır?

...

Erkeklerde sakalların dökülme nedenlerinden biride sakal çekme tikidir. Bazı erkeklerin konuşurken, sinirliyken ya da herhangi bir neden yok iken sakallarını çekmesi dikkatimizi çeker. Yapılan bu hareket sakalların dökülme nedenlerinden biri hale gelmiştir. Nedeni çekilen sakalların köklerinde zamanla bazı ölümler gerçekleşir. Hasar gören kıl kökleri zamanla yok olmaya ya da dökülmeye sebebiyet verir. Yani kişide herhangi bir hastalık ve genetik problemi yok ise sadece kendi kendine edindiği tik ile dahi sakalların dökülmesine davetiye çıkarabilir. Bu gibi durumlarda kişinin tedavisi yine kendisindedir. Öncelikle edinilen kıl köklerine zarar verilen tikten vazgeçmesi lazım. Bir süre sonra hasar gören kıl kökleri yavaş yavaş kendini yenileyerek tekrar kıl oluşumunu sağlayacaktır. Uzun bir süre geçmesine rağmen hala sakal çıkmaz ise doktorunuza başvurabilirsiniz. Bunun dışında kıl köklerini canlandırmak için kremler, losyonlar ya da kıl çıkarma özelliği bulunan bitkiler ile evde bir kür hazırlayarak sorunlu bölgeye uygulayabilirsiniz. Eğer sizinde sakal çekme tiki varsa en kısa zamanda bu tiki bırakmayı deneyin aksi taktirde sakalların bölgesel dökülmelerine dolayısıyla rahatsız edici bir görüntü ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Pro Care Nedir?

50 ml. Şişe içerisinde bulunan  pro care serum sadece saç bölgesinde değil aynı zamanda sakal ve bıyık gibi kıl dökülmesinin problemli olduğu tüm bölgelerde kullanabileceğiniz bir üründür. Belirli bir karışımdan oluşan pro care içerisinde; Aqua, Betula Alba, Propylene Glycol, Chamomilla Recutita, Panicum Miliaceum, Salvia Officinials, Urtica Dioica, Aquisetum Arvense, Humulus Lupulus, Chinchona, Camelia Sinensis, Tilia Cordata, Penthanol, Niacin, Biotin gibi maddeler bulunur.

Pro Care Nasıl Kullanılır?

Kullanmadan önce şişeyi karıştırarak, içerisinde bulunan losyonu eğer saç derisi için kullanacaksanız cam tüp üzerinde belirtilen siyah çizgiye kadar çekiniz. Fakat daha küçük alanlarda kullanacaksanız cam tüp aracılığı ile daha az miktarda çekerek sorunlu olan bölgeye masaj yaparak derinize yedirin. Kullanımı oldukça basit ve zahmetsiz olan pro care serum, sabah akşam olmak üzere günde 2 sefer nemli olan bölgeye 4-5 dakika masaj yaparak kullanılmalıdır. Gün boyu problemli bölgenin olduğu cilt üzerinde kalabilceği gibi, yatmadan yarım saat önce yine aynı bölgeye uygulayabilirsiniz.

Pro care Yan Etkisi Nedir?

İlaç olmayıp sadece kozmetik bakım ürünü olan pro care serum, tedavi amaçlı kullanılamaz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve oda sıcaklığında saklayınız. Şimdiye kadar herhangi bir yan etki ile karşılaşılmamıştır. Yinede beklenmedik bir durum ile karşılaşırsanız doktorunuza başvurabilirsiniz.

Pro Care Serum Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Samsun, Edirne, İstanbul, Manisa, Çanakkale ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Pro care, hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Pro Care Serum sahibi olabilirsiniz.

Pro Care Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

Pro Care Asya’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Azerbaycan, Çin, Gürcistan, Güney Kore, Suudi Arabistan, İran, Türkmenistan ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Pro Care sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Pro care, pro care serum, procare, pro care nedir, pro care kullanımı, pro care serum nedir, pro care serum sipariş, kampanya, sipariş, ödeme, kargo, asya sipariş, pro care asya sipariş, pro care nasıl kullanılır, pro care yan etkisi var mı, pro care nerelerde kullanılır, pro care içeriği, saç dökülmesi, sakal dökülmesi

Aşağıdaki sipariş formuna bilgilerinizi doldurarak en kısa zamanda Pro Care seruma sahip olabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.