Omnivit Omega 3 Kiddy Şurup Nedir?

...

Omega 3 yağları, doğmamış yağ asitleri grubuna dâhildir. Omega 3 insan vücudunda direk olarak üretilmez. Bu yüzden dışarıdan alınması gerekir. Keten tohumu, uskumru, somon, badem, fındık içerisinde en çok omega-3 bulunduran besinlerdendir. Omega-3 yağları artık kapsül şekline de gelmiş durumda. Omega-3’ e olan ihtiyaç anne karnında başlar ve yaşlılık dönemine kadar devam eder. Ama bizler bügün çocuklar için Omega-3 nediri konuşuyor olacağız.

Bir çoçuğun en çok ihtiyacı olnlardan birisi de omega-3’tür. Omega-3 doymamış yağ asidinin tedavi edici ve koruyucu özellikleri çoktur. Omega-3 çocuklardaki bilişsel gelişimi destekler. Çocukların çocuklar el-göz koordinasyonu, sosyal becerileri, dikkat eksikliği ve gelişimi artırabilir. Çocuklar için bu denli olan Omega-3’ü alabilmeniz için sizlere önereceğim bir ürün var bu ürün Omnivit Omega 3 Kiddy Şurup’tur. Şurup halinde tüketilen omega-3’ün ne olduğuna daha yakından bakalım mı?

Omnivit Omega 3 Kiddy Şurup İçerik

Omnivit Omega 3 Kiddy Şurup 100 ml, DHA, EPA, omega 3, A, C, D, E vitaminleri içermektedir.

Omnivit Omega 3 Kiddy Şurup Kullanım Şekli

Günde yarım ölçek (10 ml) kahvaltıdan önce alınmalıdır.

Omnivit Omega 3 Kiddy Şurup Faydaları Nedir?

Omega 3 genel olarak çocukların hafızasını geliştirmeye yardımcıdır.

Göz fonksiyonlarını geliştirmeye yardım eder

Çocuğun öğrenme davranışlarını geliştirebilir.

Çocuklarda konsantrasyonu artırabilir

Kemik gelişimine katkı sağlayabilir

 

Omnivit Omega 3 Kiddy Şurup Yurt Dışında Nereden Bulabilirim?

Önerdiğimiz sitenin yurt dışı içinde satımı mevcuttur. Eğer yurt dışında iseniz www.balikyagi.gen.tr  sitesini kullanarak bu ürüne ulaşabilirsiniz!

Omnivit Omega 3 Kiddy Şurup ilaç değildir. TAKVİYE EDİCİ GIDADIR!

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlı yazılmıştır.

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ: omega 3 faydaları, omega 3 hapı, omega 3 kapsül, omega 3 solgar, omega 3 6 9, omega 3 balık yağı, omega 3 nelerde bulunur, omega 3 takviyesi, omega 3 kaynakları, omega 3 şurup, omnivit omega 3 kiddy şurup

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkânlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.