Minel Reishi Mantarı Çayı ve Faydaları

...


Çin tıbbında yaklaşık 4000 yıldır sıvı olan özütünün ilaç olarak kullanıldığı Reishi Mantarı artık size de yardımcı olacak! Reishi yenilebilen bir mantar değildir, meşe ve erik gibi ağaçların üzerinde yetişir, içeriğinde yüksek derece antioksidan bulunmamaktadır. Uzakdoğu tıbbında bu mantara “ölümsüzlük mantarı” adı da verilmektedir.  Bu mantarı tüketebilmek için kurutmak ve toz haline getirmek gereklidir. Siz de ölümsüzlük mantarının faydalarından yararlanmak için oldukça kolay kullanılan bir ürün olan Minel Reishi Mantarı Çayını kullanabilirsiniz.

 

 

Faydaları

Bu doğal mantar kanser tedavisine kadar çok geniş bir hastalık skalasında büyük yararlar göstermektedir. Özellikle Japonya, Çin ve Amerika’da pek çok doktor ve hastaz3 tarafından kullanılan Reishi mantarı içeriğinde Gonaderma lucidum bulunmaktadır. Yapılan araştırmalarda Reishi mantarının beyin tümörü hastalarına da yardımcı olduğu ortaya çıkmıştır. Çin tıbbının verilerine göre bu mantar insanın beş anahtar organına olumlu etkilerde bulunmakatadır. Bu organlar kalp, karaciğer, akciğer, pankreas ve böbrektir. Başta bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek olmak üzere tüm vücudun yaşamsal desteğini olumlu olarak etkilemektedir. Hücre çekirdeğinde DNA sentezini arttırarak hücreleri bölünmeye teşvik eden bu mantar bu yolla yaşlanmayı da yavaşlatmış olur.

Bağışıklık sistemini güçlendirip düzenlemek suretiyle; böyle bir güçlendirme yeni yetişkin insan da olduğu kadar ileri yaşlardaki insanlarda da çok başarılı bir şekilde gözlenmektedir. Özellikle gençlerde Ganoderma lucidum etkinliğiyle sağlıklı ve optimal bir gelişim bağışıklık sisteminin en büyük destekçisidir.

MineL Reishi Mantarı Çayının Kullanımı

Her bir kutu Minel®  Kırmızı Reishi Mantarı Çayı ; 30 granül paketten oluşur.  Her bir granül paket 3 gramlık Kırmızı Reishi Mantarı granülleri içerir.1 Kutu Minel® Kırmızı Reishi Mantarı Çayı 90gr. (3gr. ×30 paket) Kırmzı  Reishi Mantarı Granülü içerir.Kırmızı Reishi mantarı %100 doğal bir besin takviyesi olmakla beraber içerdiği etken maddelerin en iyi şekilde etki edebilmesi için:
  • 1 tane granül paket (3gr) açılarak içi 1 litre su ile  doldurulmuş olan CAM DEMLİĞE veya  PORSELEN DEMLİĞE dökünüz.
  • Metal ile temas etmemesine dikkat edilerek 30 dakika, 1 litre suda kaynatılarak isteğe göre sıcak ya da soğuk olarak tüketilebilir.
  • Şeker veya tatlandırıcı kullanılması tavsiye edilmemekle beraber isteğe bağlı olarak bal ile tatlandırılabilirsiniz.
  • Her bir granül paket (3 gr.) 1 gün içerisinde tüketilmelidir.

Siz de Minel Reishi Mantarı Çayının Faydalarından yararlanmak istiyorsanız destek hattından yazmanız yeterli! Sağ altta bulunan 7/24 aktif canlı destek butonuna tıklayarak sipariş verebilirsiniz!