Madonna’nın diyet programı

...

Madonna; uzun aradan sonra yeniden kendisiyle özdeşleşen diyetini yapmaya başladı. Meyve suyu ağırlıklı olarak uygulanan diyet sayesinde ünlü yıldız, vücudunu toksinlerden de arındırıyor. Aç kalmaktan korkanlar için uygun olan “Madonna diyeti” programı boyunca şeker, unlu gıdalar, kırmızı et, yağ ve baklagillerin tüketimi kesinlikle yasak. Diyet boyunca akşam 19.00’dan sonra hiçbir şey yemeyeceksiniz.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLA…

BUHARDA SEBZE SALATASI
1 adet küçük karnıbahar1 adet küçük brokoli1 adet patates1 adet kırmızı biber1 adet köy biberi2 diş sarımsak2 adet havuç7 dal maydonoz2 dal dere otu1 tutam kekik2 çay kaşığı tuzKarnıbaharı, brokoliyi, patatesi, kırmızı biberi, köy biberini, sarımsağı ve havucu yıkadıktan sonra dilimleyerek buharda pişireceğiniz kevgirin içine koyun. Üzerine tuzu ilave edin. Buharda pişirme özelliği olan düdüklünüzün alt kısmına 1 su bardağı kadar su koyun ve kevgirinizi yerleştirin, düdüklünün kapağını kapatın. Sebzeler piştikten sonra salata tabağına alın. Üzerine ince kıyılmış maydonoz ve dere otunu ilave edin.

7 GÜNLÜK PROGRAM
1. GÜN:İlk gün sınırsız meyve suyu var. Fakat suyun haricinde başka bir şey kesinlikle yasak.

2. GÜN:İlk gün gibi aynı kuralı uygulayacaksınız.

3. GÜN:Kahvaltı: 50 gr yağsız peynir, salatalık, domates, 1 haşlanmış yumurta, meyve çayı ve 1 dilim kızarmış kepek ekmeği.Öğle: Zeytinyağlı ve bol limonlu yeşil salata.Akşam: 150 gr. yağsız ızgara tavuk eti ve 1 tabak haşlanmış brokoli.

4. GÜN:Kahvaltı ve Öğle: Ekmek hariç 3. gün kahvaltı ve öğle ile aynı.Akşam: 150 gr. mantarla hazırlanmış ve yağsız omlet.

5. GÜN:Kahvaltı ve Öğle: 4. gün kahvaltı ve öğle ile aynı.Akşam: 100 gram ızgara balık ve 1 tabak haşlanmış brokoli.

6. GÜN:Kahvaltı: 50 gram yağsız peynir. 1 kaşık diyet reçel ve meyve çayı.Öğle: Zeytinyağlı ve bol limonlu yeşil salata.Akşam: 150 gr. ızgara tavuk eti ve 1 tabak kabak.

7. GÜN:Kahvaltı ve Öğle: 6. gün kahvaltı ve öğle ile aynı…Akşam: 100 gr. ızgara balık ve 1 tabak haşlanmış brüksel lahanası.