Gold Slim Kavitasyon Cihazını Nereden Bulurum?

...

Özellikle ev hanımlarının şikayetlerinden biride bölgesel yağlanmalar sonucunda oluşan basen, bel, kalça ve bacak bölgesindeki yağlanmadır. Her ne kadar ideal kilosunda olursa olsun bölgesel yağlanma nedeniyle kilolu duran bayanlar bu durumdan oldukça rahatsız olurlar. Genellikle yanlış beslenme, düzensiz beslenme ve hareketsiz kalma sonucunda oluşan bölgesel yağlanma problemi bazı egzersiz programları ve basit diyet ile problem olmaktan çıkabilir. Özellikle ev hanımları her sabah aynı saatte uyanarak aynı saatte kahvaltı yapmaya özen gösterin. Yemeklerinizi hafif olan besinlerden yana kullanın ve öğün aralarında mutlaka bol su içmeye gayret edin. Ev işlerini daha hılzı tempoda yapın. Kabul günleri ve toplantı gibi organizasyonlarda tabağınızı daha çok salatalar ile doldurun. Her gün mutlaka dışarı çıkın mesela, her gün markete ya da manava yürüyerek gidin. Akşam atıştırmalıklardan vazgeçin ve mutlaka akşam yemeğinden sonra yarım saat bile olsa yürüyüş yapmaya gayret edin.

Gold Slim Kavitasyon Cihazı

Oldukça kolay kullanım özelliklerine sahip olan Gold Slim Kavitasyon Cihazı, Ultrasonik ve İnfrared modunda, mikro akım modunda ve infrared modunda kullanma gibi 3 farklı şekilde kullanabileceğiniz bir üründür.

Mod 1: Ultrasonik ve İnfrared Modu

Kullanmaya başlamadan önce thermal jeli uygulamak istediğiniz bölgeye sürün ve daha sonra power düğmesine basarak kırmızı ışığın yanmasını sağlayın. Daha sonra İnfrared ve Sonic düğmesine aynı anda basın. Jel sürülen bölgeye 20-30 dakika kadar masaj yaparak uygulayın.

Mod 2: Mikro Akım Modu

Cihazı kullanmadan önce cildinizin temiz olmasına özen gösterin. Daha sonra power düğmesine basın, ışık yanıp sönecektir. Uygulamak istediğiniz bölgeye EMS bantlarını yapıştırın ve EMS kablosunu cihaza takın. 20-30 dakika kadar EMS yöntemini uygulayın. Ayrıca EMS uygularken mikro akım masaj tipi için, cihazın sol tarafındaki düğmeden mikro akım seviyesini ayarlayabilirsiniz.

Mod 3: İnfrared Modu

Uygulamaya başlamadan önce cihazı kullanacağınız bölgeye krem veya nemlendirici gibi cilt bakım ürünlerinden birini o bölgeye iyide yedirin. Power düğmesine basın ve kırmızı ışığın yanmasını sağlayın. Daha sonra İnfrared düğmesine basın. Kırmızı ışık masaj başlığına yayıldığında zaman kızılötesi dalga enerjisinin çalışmaya başladığı anlamına gelecektir. Uygulama yapmak istediğiniz problemli bölgeye masaj yapar gibi uygulayın. İşlem bittikten sonra kavitasyon cihazını tamamen kapatabilirsiniz.

Hangi Bölgelerde Kullanılır?

Kavitasyon cihazını bel ve alt karın bölgesi, ayak ve bacak, kalça ve kol gibi problemli olan bölgelerinizde kullanılabilen bir cihazıdır. Gold Slim set içerisinde; kavitasyon cihazı, ems bantları ve adaptör olmak üzere 3 parçadan oluşur. Ayrıca cihazı satın almanız durumunda yanında Thermal Gel hediye olarak verilmektedir.

Gold Slim Kavitasyon Cihazını Nereden Bulurum?

Gold Slim Kavitasyon Cihazını en ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Çanakkale, Edirne, Muğla, Antalya, Kars, Trabzon, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Gold Slim Kavitasyon Cihazı hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Gold Slim Kavitasyon Cihazına sahip olabilirsiniz.

Gold Slim Kavitasyon Cihazı Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Gold Slim Kavitasyon Cihazını Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Belçika, Hollanda, İngiltere, Litvanya, İtalya ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
gold slim, goldslim, gold slim kavitasyon cihazı, gold slim kavitason aleti, gold slim sipariş, gold slim kavitasyon nereden bulurum, sipariş, ödeme, kampanya, gold slim fiyatı, gold slim kavitasyon cihazı nasıl kullanılır, avrupa, goldslim avrupa, avrupa sipariş, almanya sipariş, goldslim almanya, kavitasyon cihazı avrupa, germany order, avrupada nereden bulurum, bölgesel kilo verme, kilo verme yöntemleri, diyet, sağlıklı diyet

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.