GİNSENGLİ ÇAY 42’Lİ KARIŞIK BİTKİ SÜZEN POŞET (NURS)

...

Ginsengli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs)

Çin tıbbında hastalıların tedavisinde sıklıkla kullanılan bir bitkidir. Sağlık sorunlarının giderilmesine yardımcı olması amacı ile kullanılır. Ginseng bitkisi, toz, tablet şekillerinde de üretilmektedir. Pek çok rahatsızlığın iyileşesine yardımcı olması için tüketilir.

Ginsengli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. İştahın açılmasına destek verir. Sindirim sisteminin düzene girmesine yardım eder. Sinir, stres ve sıkıntı gibi psikolojik duyguların yatıştırılmasına yardımcı olur. Ginsengli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) Kötü kolestrolün düşürülmesinde etkilidir. Hipertansiyonun iyileştirilmesine yardımcı olması amacı ile de tüketilir. Ginsengli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) kan şekerinin düşürülmesine yardımcıdır. Baş ağrısının dindirilmesine yardım eder. Fiziksel dayanıklılığın artmasına yardımcı olur.

Ginsengli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Ginseng bitkisinin farklı türleri bir araya getirilerek elde edilmiştir. Ginsengli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) tamamen bitkisel ve doğal bir çaydır.

Ginsengli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Ginsengli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir kutusunun içerisinde 42 adet Ginsengli Çay süzen poşet bulunmaktadır. 1 fincan sıcak su içerisine 1 adet Ginsengli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) çay atılır ve birkaç dakika demlenmesi beklenir. Daha sonra tüketilir. Günde 1 ya da 2 defa tüketilmesi önerilir.

UYARI: Ginsengli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren bayanların kullanmadan önce doktoruna başvurmalıdır. Önerilen kullanım şekli ve dozu dışına çıkılmamalıdır. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.