GİNSENGLİ ÇAY  20’Lİ KARIŞIK BİTKİ SÜZEN POŞET (NURS)

...

Ginsengli Çay  20’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs)

Gingeng; binlerce yıldır Çin tıbbında kullanılmaktadır. Amerikan ginsengi, Kore ginsengi ve Asya ginsengi olarak adlandırılmaktadır. Ülkemizde satılan toz, tablet gibi ginseng ürünleri Amerikan ginsengi ya da Asya Ginsenginden elde edilmektedir.

Ginseng birden fazla rahatsızlığın tedavisinde yardımcı olması amacı ile kullanılmaktadır. Ginseng fiziksel ve zihinsel yorgunluğun giderilmesine de yardımcı olur.  Ginsengli Çay 20’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) kan şekerinin düşürülmesine yardımcı olur. Aynı zamanda sindirim sistemine yardım eder. Astım belirtilerinin hafiflemesine destek olur. Kötü kolestrolün düşürülmesine yardımcıdır. Baş ağrısına iyi gelir. Ginsengli Çay 20’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) ilaçların olumsuz etkilerine karşı karaciğerin korunmasına yardım eder. İştahın açılmasına yardımcı olur. Mide ülserinin giderilmesinde yardımcıdır. Adet döneminde hissedilen ağrıların dindirilmesine yardımcıdır.

Ginsengli Çay 20’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Ginsengli Çay 20’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) içeriğinde panax bulunmaktadır. Ginsengli Çay 20’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) ağrı gidermeye yardımcı bir bitki çayıdır.

Ginsengli Çay 20’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Ginsengli Çay 20’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir kutusunun içerisinde 20 adet Ginsengli bitki çayı süzen poşet bulunmaktadır.  1 fincan sıcak suyun içerisine 1 adet Ginsengli Çay  20’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) atılarak birkaç dakika kadar demlenmesi beklenmelidir. Daha sonra tüketilir. Günde 1 ya da 2 defa tüketilmesi önerilir.

UYARI: Ginsengli Çay 20’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Ginsengli Çay  20’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) ağrı gidermeye yardımcı bir bitki çayıdır. Hamile ve emziren bayanlar kullanmadan önce doktoruna danışmalıdır. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.