Fixplant Saç Gürleştirici Nedir? Etkileri, Kullanımı ve Yorumlar

...

 

Fixplant saç fiberi kullanımı oldukça kolay bir saç tozudur. Saçlarınızın çok seyrek olmasından endişe etmenize  artık gerek kalmadı. 1 Amerika’da Sprencer Forrest laboratuvarlarında geliştirilen formülü ile Fixplant saçları hem sıklaştırır hem de  bakım yapar! Üstelik oldukça hızlı etki eder. Siz de 30 saniye içinde saçlarınızın nasıl kalınlaşıp, gürleştiğini gördüğünüzde çok şaşıracaksınız.Özel formülü ile saçlarınıza tutunarak gün içerisinde oldukça doğal bir şekilde saçlarınızın gürleştirecek olan bu ürün ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bu yazımızda anlatmak istedik.

Kullanımı ise oldukça basittir. Saçınızı iyice kurulayın çünkü saç fiberi içeriği sadece kuru saça uygulanmalıdır, bu nedenle saçınızı havlu, kurutma makinesi gibi araçlar yardımı ile güzelce kurulayın . Daha sonra kutuyu hedeflediğiniz bölgenin üzerinde tutun.  7.5- 15 cm kadar üzerinden kutuyu tuttuğunuz bölgeyi kapatmak için fixplantı sıkıca sallayın. Çevre alanlara düşen lifler için endişe etmenize gerek yoktur. O lifler kısa süre içerisinde kolayca kaybolacaktır.  Alın bölgesinin yukarısına uygularken liflerin alnınıza veya gözlerinize gelmemesi için elleriniz ya da başka bir araç aracığı ile bölge ile yüz arasından bir set oluşturarak uygulamanız tavsiye edilir.  Fixplantı uyguladıktan sonra saçlarınıza hafifçe vurmanız, liflerin serpildikleri alanlara daha iyi yayılmalarına yardımcı olacaktır. Seyrek, plastik, sert bir fırça yardımıyla saçlarınızı istediğiniz gibi şekillendirin. Fixplant saçlarınızın daha iyi şekil almasını sağlayacaktır.  İşlem yeterli değil ise tekrar istediğiniz görünüme ulaşıncaya kadar Fixplant uygulayın. Daha sonrasında ise fixplant saç spreyi yorumlar okuyup sizde deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

İçeriği

Keratin
Silk
Ammonium Chloride
FD & C Yellow No.6
FD & C Yellow No.5
D & C Red No.22
D & C Red No.33
FD & C Blue No.1
D & C Green No.5
FD & C Gren No.3
D & C Green No.6
D & C Orange No.4

İçeriği hem kadınlar hem de erkekler için uygundur, kesinlikle kaşıntı yapmaz. Dikkat etmeniz gereken ürünün hava almasını engellemek! 14 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmemektedir. Fixplant seyrek saçlarınızdan kurtulmanızda size yardım eder. 30 saniyelik kolay bir uygulama ile kellik probleminden kurtulmanız mümkün!  Diğer saç ürünlerinden daha farklı ve üstün özellik göstermektedir. İçeriğinden içermemektedir, saçınıza gerçek görünümünü sağlar.

Siz de bu ürüne hemen şimdi sahip olabilirsiniz! 7/24 aktif canlı destek hattına tıklayıp, siparişini verebilirsiniz! 

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız:

fixplant saç spreyi, fixplant saç tozu yorumları, fixplant saç fiberi, fixplant saç fiber tozu, fixplant orta kahve, fixplant aplikatör, fixplant telefon, fixplant koyu kahve, fixplant topaklanma