Ender Saraç Diyeti İle Zayıflayın!

...

Diyete başlamadan önce yapılması gereken en önemli nokta kendinize uygun olan diyeti seçmek olmalı ama bu durum için en mantıklı ve sağlıklı yöntem bir uzmandan yardım almaktır. Fakat öyle bir durum söz konusu değil ise bilinen uzman ve ünlü diyetisyenlerden yardım almak yani onların diyetini uygulamak çok önemli. Bu şekilde bir açıklama yaparken aklımıza gelen ilk diyetisyen sanırım Ender Saraç oluyor.

Başarısını büyük ölçüde ispatlamış olan ünlü diyetisyenin diyetlerinden birisini paylaşmak istedik biz de bugün sizinle. İnsanlarda belirli sebeplerle oluşan iştah duygusu frenlenemediğinde yiyeceklere karşı aşırı bir istek ortaya çıkmaktadır. Bu durum kimi zaman psikolojik kimi zamanda rahatsızlıklardan dolayı ortaya çıkmaktadır.

Bu diyette Ender Saraç’ın diyet konusunda bazı önerileri var;

Kişilerde kırmızı ve turuncu renklerin iştah açtığı biliniyor. Bunun yanında lacivert, gece mavisi, safir gibi renklerde iştah azaltıcı özelliklere sahiptir. Bu yüzden bu renkler üzerinden yemek tabaklarımızın rengini seçmeliyiz.

Bazı kokular iştahı kapatırken; nane ve yeşil elma kokusu gibi, bazıları ise iştah açar bunlar ise kekik, kırmızı pul biber, limon, tarçın, kakaodur. Diyet sırasında koklama yöntemi ile iştahınızı frenleyebilirsiniz.

Diyet programı ise şöyle;

pr_01_11770_max

Kahvaltı:

Kabukları ile birlikte birer tane şeftali ve yeşil elma tüketin.

Ara öğün:

2 parmak kalınlığında taze dil peyniri

Öğle yemeği:

Derisi alınmış bir porsiyon ızgara tavuk, bol roka, taze soğanla hazırlanmış yeşil salata

Ara Öğün:

3-4 adet yulaflı bisküvi, saat 3 gibi yemelisiniz. Ardından 1 adet kabuklu yeşil elma

elma

Akşam yemeği:

4-5 kaşık ölçüsünde zeytinyağlı fasulye, 1 dilim ekmek, yanında mevsim salatası

Gece:

Tarçınlı yağsız süt

Sizde Ender Saraç diyeti ve beslenme önerileri ile sağlıklı kilo verebilirsiniz.

Tarçınlı-Sütün-Zayıflatan-Etkisi

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız:

Ender saraç diyeti, uzman diyetisyenler, ünlü diyetisyenler, ünlü diyetisyen programları, diyet programları, aylık diyet programları, brokoli diyeti, ıspanak diyeti, yeşil bitkiler diyet, üzüm diyeti, yumurta diyeti, yoğurt diyeti, su diyeti, şeker diyeti, kakao diyeti, karbonhidrat diyeti, diyet listeniz