Chia Tohumu Orjinal Seti

...

modern toplum yaşantısı içerisinde fazla kilo sorunu Dünya’nın hemen her yerinde en önemli sağlık nedenleri arasındadır. Özellikle de 21.yüzyılda dünyasında da teknolojinin getirmiş olduğu konfor ve rahatlık sonucunda da dünyanın her yerinde insanların yaşam standartlarında ki bu denli önemli kaliteleşme beraberinde de modern yüzyıl dünyası koşullarına özel sağlık sorunlarının ve aynı zamanda problemlerinin baş göstermesine neden olmaktadır.

Bu kapsamda modern yüzyıl Türkiye’sinde de son dönemlerde oldukça ciddi toplum sorunlarından biri haline gelen ve en önemlisi de toplumun önemli bir kısmını etkilemekte olan fazla kilo problemi de sorunu bulunmaktadır.

Günümüzde fazla kilo probleminin bu denli yaygınlaşmış olması bu konuda verilen mücadelelerde de önemli bir çeşitliliğin oluşturulmasına neden olmaktadır. Bu çerçevede son dönemlerde dünya genelinde oldukça yoğun şekilde fazla kilo probleminden kurtulmak isteyenler tarafından da tercih edilmektedir. Günümüzde de yaygın bir şekilde tercih edilmeye başlanan ve en önemlisi de son derece etkili sonuçlar verdiği görülen chia tohumu  doğal bir şekilde kilolarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Son derece pratik bir şekilde kullanım sağlanır.

Çiya tohumu tamamen destekleyici bir besin takviyesi olarak öne çıkmakla birlikte günümüzde de set halinde satışı gerçekleştirilmektedir. Chia tohumu, Chia çayı ve Chia Shake ürünlerinin yer aldığı paket halinde ki satışı gerçekleştirilmekte olunan bu ürün tamamen doğal bir ürün olarak öne çıkmaktadır. Chia tohumu seti içeriği sadece 486 kaloriden oluşmaktadır. Bu nedenle son derece düşük miktarda ki kalori alımı ile fazla kilolara karşı etkili ve başarılı sonuçlar alabilmek ve bunu çok kısa süreler içerisinde sağlayabilmek mümkün hale gelmektedir.

Bu durumda günümüz modern yüzyıl Türkiye’sinde de her geçen gün chia tohumu setinin çok daha yoğun şekilde tercih edilmeye başlanmasına neden olmaktadır. Büyük bir hızla gelişen teknolojinin de bu alanda sunmakta olduğu çok önemli fırsatları da vardır.

Chia Tohumu Toz: Günde 250 gr kadar süte yada yoğurda 1 yemek kaşığı karıştırarak tüketilmelidir.

Chia Çayı: Gün içerisinde 2 kere 1 fincan sıcak suya 1 süzen poşet atarak tüketilir.

Chia Tohumu: Günde 250 gr süte yada yoğurda 1 yemek kaşığı karıştırılarak tüketilir.

Chia Tohumu Nereden Bulabilirim?

Türkiye’nin il, ilçe, kasaba ve köylerinden kolaylıkla sipariş vererek temin edebilirsiniz. Bununla birlikte güvenilir ödeme seçeneklerimiz ile birlikte dilediğinizi tercih ederek sahip olma fırsatını sizlerde yakalayabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir