Bölgesel Zayıflamak için Diyet Listesi

...

zayıflama programıKilo verme konusun da deneyimli olan bazı kişilerin farklı sorunları ortaya çıkabilir. Örneğin bel bölgesinde güzel bir incelme yaşayan bir kişinin basen bölgesinde ki kiloları önce ki kiloları ile aynı durumdadır. Herhangi bir incelme göstermeyen bu basen bölgesini daha fazla çalıştırması ile ancak bu bölgede ki fazlalıklardan kurtulabilir.

Her diyet programı etkili olmadığı gibi her bölgede de etkili olmayabilir. Karın bölgesi ve basen bölgesi genel olarak bir çok kişinin en çok şikayetçi olduğu bölgedir. Bu bölgelerin eritilmesi de en zor olan bölgeler olduğu için sürekli olarak bölgesel zayıflama konusun da destek alınması istenen bölgelerdir. Sizler için hazırladığımız zayıflama programı ile bölgesel olarak zayıflamanın keyfine varacaksınız.

Basen ve karın bölgesinde ki kas yapıları diğer bölgelere göre daha karmaşık ve kalın bir sistemden oluşmaktadır. Bu sebeple bu bölgelerin daha fazla enerji tüketilmesine sebep olmanız gerekmekte ve daha yoğun kalori yakıcı besinler tüketmelisiniz.

–          Sabah kahvaltısında Peynir ve Taze Domates tüketimi,

–          Öğlen bir bardak süt içmeye özen gösterin, Ayrıca her yemeğinizin yanında mevsim salatası mutlaka bulundurun.

–          Akşam yemeğin de aşırı yağlı yiyeceklerden uzak durun. Mümkün olduğunca beyaz et tüketimi yapmaya çalışın.

–          Akşam yemeğinden sonra hafif bir tempo ile oturduğunuz bölgede küçük bir yürüyüş yapın.

Tüm bu uygulamaları yaparken tüketmeniz gereken besleyici ve bakıcı bitki çayları ile akşam yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Bu uygulamalar ile kısa süre içerisin de bölgesel zayıflama sağlayabilirsiniz.