BODUROTU BİTKİ ÇAYI 20’Lİ SÜZEN POŞET (NURS)

...

Bodurotu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs)

Bodur otu bitkisi diğer adı olan mayasıl otu olarak bilinen bitkinin 40 ile 50 adet arasında türü vardır. İpek otugiller ailesine ait olan bir bitkidir. Ülkemizin farklı bölgelerinde değişik isimlerle bilinmektedir. Sarmaşığa benzeyen bir görünüme sahiptir. Beyaz çiçekleri olan bir bitkidir.

Bodurotu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bitki çayının farklı faydaları vardır. Özellikle mide rahatsızlıklarının giderilmesinde yardımcı olan bir bitki çayıdır. Akciğer ve karaciğer yumuşatarak yumuşamasına destek verir. Metabolizmayı hızlandırmaya ve sindirim sisteminin düzene girmesine yardımcı olur. Ayrıca şeker hastalarının tükettiği bir bitki çayıdır. Kan dolaşımının hızlanmasına yardım eder ve kanın temizlenmesine katkı sağlar. Bodurotu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) ateşli hastalıkların giderilmesinde de yardımcıdır.

Bodurotu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Bodurotu Bitki Çayı içeriğinde organik asitler ve amidon bulunmaktadır. Bodurotu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) tamamen doğal ve bitkisel bir bitki çayıdır.

Bodurotu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Bodurotu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) 1 kutunun içerisinde 20 adet süzen poşet bitki çayı bulunmaktadır. 1 fincan kaynamış suya 1 adet Bodurotu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) atın ve 1 ya da 2 dakika demlenmesini bekleyin daha sonra tüketin.

UYARI: Bodurotu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz.  Bodurotu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) tamamen bitkisel ve doğal bir bitki çayıdır. Hamile ve emziren kadınların kullanmadan önce doktoruna danışmaları önerilir. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.