Arı Sütü Kremi Nereden Alınır?

...

Çok eski zamanlardan beri bilinen bir kremdir. Arı sütü kreminin faydaları yıllardır bilinmektedir. Çok eski zamanlarda mısırlı kadınlar cilt güzelliği için bu şifalı kremi kullanmışlardır. Çölün sert koşullarından ve yoğun güneş ışığından ciltlerini korumak için bu kremi kullanıyorlardı. Aynı şekilde çin tıbbında böbrekler için de kullanımı sağlandığı görülmektedir. Böbrekler zayıf olduğunda da saç parlaklığını kaybeder, ciltte sarkmalar meydana gelir. Arı sütü vücut için böbrekler için bir tonik gibidir.

Softem Arı Sütü Doğal Arı Sütlü Ballı Cilt Bakım Kremi 50 ml

sitesinden en uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Arı sütü kremi cilde etkileri?

Cildinde meydana gelen kuruluk, kuru cilde sahip olan kişiler ciltlerinin pul pul dökülmesinden rahatsız olur. Bu gibi durumlarda arı sütü kremi bizlere destekleyici olabilecek seçenekler arasında da yerini almaktadır. Doku yenilenmesi ve onarılması, sağlıklı, genç ve gergin bir cilde sahip olmak için oldukça önemlidir. Yaşlanma, yılların geçmesi ile birlikte hücrelerin yenilenmesi yavaşlar, daha az kollajen üretilir ve üretilen kollajen verimsiz olur. Bunun sonucunda da cilt sarkmaları, gevşemesi ve incelmesi ortaya çıkar. Cildin elastikiyetini korumak için kollajen üretimi arttırılmalıdır.

Cilt üzerinde yapılan araştırmalara göre, arı sütü kremi içeriğinde ki besin ve mineraller sayesinde cilt yenilenmesini destekler, kollajen üretimini arttırmada destekleyici olabilir.

ari

Arı sütü kremi içindekiler; arı sütü, polen, propolis, bal, Tip 2 kolajen, GoldKrem, Çörekotu yağı. 50 ml

Arı sütü kremi kullanımı; Temizlenmiş olan cildinize akşam yatmadan önce masaj yapara uygulayınız. Sabah losyon ile birlikte cildinizi temizleyiniz.

Arı sütü kremi kullanıcı yorumları

Arı sütü kremini daha önceden kullandıysanız bizler ile tecrübelerinizi paylaşabilir veya aklınızda ki soru işaretlerini gidermek isteyenlerdenseniz sitemiz üzerinden kullanıcı yorumları sayfasından yorum yazabilirsiniz.

ari-sutu

Arı sütü kremi Avrupa sipariş; Sizlerde arı sütü kremini Avrupa’dan sipariş vermek isteyenlerdenseniz Almanya, Amerika, Hollanda, Belçika, İsviçre, Norveç, Danimarka gibi bütün Avrupa ülkelerinden de temin edebilirsiniz.

Arı sütü kremi nereden bulurum?

Arı sütü kremini en uygun ve en hesaplı kampanyalarımız ile birlikte temin etmek istiyor veya toptan satın almak isteyenlerdenseniz Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Konya, Antalya, Eskişehir, Amasya,  Çanakkale, gibi bütün şehirlerimizin il, ilçe, kasaba ve köylüklerine kadar her yerden siparişinizi vererek temin edebilirsiniz.

cilt

Bize ulaştınız; arı sütü kremi, arı sütü, arı sütü kremi nedir, arı sütü kremi ne işe yarar, arı sütü kremi nasıl kullanılır, arı sütü kremi kullanımı, arı sütü kremi içeriği, arı sütü kremi içindekiler, arı sütü kremi içerik, arı sütü kremi kullanıcı yorumları, arı sütü kremi kullananlar, arı sütü kremi kullananların yorumları, arı sütü kremi yorum, arı sütü kremi yorumları, arı sütü kremi sipariş, arı sütü kremi nasıl sipariş verebilirim, arı sütü kremi nereden satın alınır, arı sütü kremi fiyatı, arı sütü kremi ne kadara, arı sütü kremi fiyatları.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.