AntiVaris Nedir? Nasıl kullanılır?

...

ANTİVARİS NEDİR?

Bella Antivaris nedir? İçindeki Aloe Vera sayesinde kullanımı sonrası ayrıca rahatlık ve nemde sağlayarak kullanılan bölgeyi maksimum düzeyde hücrelerini yenileyerek nemlendirir. Kullanımı sırasında damarda çekilme (damar atması) hissedilebilir. Ortalama 1 saat içerisinde bu hissiyat yok olur. Karışımı hazırladıktan sonra en geç 15 dakika içerisinde gerekli olan bölgelere uygulanması gerekir. Uygulama sonrası damar çekilmesi (damarda atma) yaşanabilir. Olağan bir sonuçtur. Damara ulaştığını gösterir. Karışım, göz ve özel bölgeler hariç vücudun her tarafında kullanılabilinir.

Bella antivaris tamamen doğal ürünlerle üretilmiştir. vücudumuzun çeşitli yerlerinde bulunan damar çatlakları, varisler, el ve yüzdeki damar sorunları için özel olarak üretilmiştir. Varis kremini düzenli kullanımlarda büyük ölçüde düzeltme sağladığı klinik testlerle kanıtlanmıştır.

BELLA ANTİVARİS NASIL KULLANILIR?

Karışımı hazırladıktan sonra en geç 15 dakika içerisinde gerekli olan bölgelere uygulanması gerekir. Uygulama sonrası damar çekilmesi (damarda atma) yaşanabilir. Olağan bir sonuçtur. Damara ulaştığını gösterir. Karışım, göz ve özel bölgeler hariç vücudun her tarafında kullanılabilinir.

Uyarı: Kullanımı sırasında damarda çekilme (damar atması) hissedilebilir. Ortalama 1 saat içerisinde bu hissiyat yok olur.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

Antivaris, varis, kılcal damar sorunları, el varisleri, yüz varisleri, bacak varisleri, Antivaris kullanımı, antivaris fiyatı,antivaris ne kadar, varis kremi

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.