5 Kata Kadar Daha Hızlı Uzayan Saçlar İçin

...

Hair-Care-Tips-1024x658Saçlarınıza gereken özeni gösterdiğiniz halde yine de istediğiniz sonucu alamıyorsanız; belki de henüz bir ürünle karşılaşmamışsınızdır. İşte saçlarınızı tepeden tırnağa besleyecek, mucize bir ürün. Thomas Taw’ın yıllar süren çalışmalarını biraraya getirdiği kendi markası; saçlarda sihirli bir dönüşüme neden oluyor. Nasıl mı? Hemen anlatalım…

Saç Dökülmelerine Karşı %100 Etkili

Thomas Taw Saç Bakım Seti, saçları kökten uca kadar besleyici özelliği bulunan 3’lü setten oluşuyor. Günlük bakımda saçlarının ihtiyaç duyduğu bütün özellikler bu setin içinde mevcut. Yalnızca bu kadarla da sınırlı değil. Dökülmeler ve cansızlık bu set ile tarihe karışıyor.

Saçlarınızda Ayda 7 cm Uzama Etkisi

Sorun eğer saçlarınızın uzamaması ise Thomas Taw Saç Bakım Seti, bu sorununuza da çözüm sunuyor. Setin düzenli kullanımıyla saçlar ayda 7 cm’e kadar uzayabiliyor. Saç tellerini kökten uca kadar besleyen formülü ile saçlarınıza sağlık ve hacim kazandıran Thomas Taw ürünleri ile tanışmadıysanız, hemen vakit geçirmeden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Saçlarınızda 3’lü Etki, Güçlü Etki

Thomas Taw Saç Bakım Seti, 3 üründen oluşan komple bir bakım seti olarak karşımıza çıkıyor. Şampuan, saç kremi ve tonikten oluşan bu 3’lü set ile kıskandıran saçlara sahip olmanız çok kolay! Şampuan ve saç kremi saçlarınızın beslenmesine yardımcı olurken tonik günlük saç bakımınızın vazgeçilmezi haline geliyor. Her sabah kuru saçlarınıza uyguladığınız Thomas Taw Saç Toniği ile saçlarınız dış etkilerden korunarak kolay şekil alabilir bir hale geliyor. Siz de bu 3’lü set ile zahmetsizce, saçlarınıza ihtiyaç duyduğu beslenmeyi ve bakımı sunabilirsiniz.