10Days Zayıflama ile Kilo Verme

...

10Days zayıflama, size basit bir kullanımla kolayca kilo verme imkanı sunar. Bu ürün kilo vermekte sıkıntı çeken, diyet yapmaktan yorulan ve sıkılan kişiler için oldukça uygun bir üründür. Bu besin takviyesi sayesinde daha hızlı yağ yakacak ve kilo verme hızınızın yükseldiğini göreceksiniz. Peki nedir 10days zayıflama, içeriğinde neler bulunur ve nasıl kullanılmalıdır? Tüm bu sorularınızı bu yazımızda cevaplamaya çalıştık.

10Days Zayıflama Nedir?

10 Days zayıflama bir kito komplex yani chitosandır. Yağlarınızı sünger gibi emen ve vücudunuza yerleşmesine engelleyen bir yapıdadır.  Üstelik metabolizmanızın Untitled-rez1111hızlanmasını sağladığından daha fazla yağ yakmanıza yardımcı olur. Gün içinde ise tokluk hissi verdiği nedeniyle daha az yemek yer böylelikle ihtiyacınız olandan fazla yemek yememiş olur, böylelikle kilo almanız durur.

10Days Zayıflamanın İçeriğinde Neler Vardır?

İçinde yşil çay, guarana, sitrik asit ve sodyum hidrojen karbonat, Kito kompleksi ( chitosan, antioksidan: askorbik asit, asitlik düzenleyici: tartarik asit) Tatlandırıcılar: Sorbitol, aspartam, sodyum sakkarin. Aroma vericiler: Doğal limon aroması ve yapay limon aroması, Inulin. Renklendirici: Riboflavin-5′ fosfat. bulunmaktadır.

10Days Zayıflama Nasıl Kullanılır?

10Days’in kullanımı da oldukça basittir. 1 bardak soğuk suyun içinde 1 tablet 10Days zayıflamayı eritin, öğününüzden hemen önce yada yemeğinizin yanında için. Gün içerisinde bir öğününüzü 10Days zayıflama tableti almadan tüketmelisiniz bunu ihmal etmemelisiniz.

Etkileri Nelerdir?

  • Hoş bir tadı ve kokusu olan 10days ile zayıflamak oldukça kolaylaştı. Etkilerini şöyle sıralayabiliriz;
  • Bir mıknatıs görevi yaparak yağı kendisine çeker ve vücut tarafından sindirilemez hale getirir.
  • Metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımını hızlandırır.
  • Gün içinde su tüketimi arttırarak yağların kolayca vücuttan atılmasını kolaylaştırır.
  • Sizi tok tutarak, gün içerisinde ihtiyaç olandan fazlasının tüketilmesini engeller bir etkisi de bulunmaktadır.
  • Bir besin desteği olarak size çeşitli mineral ve vitamin bakımından destekler.