10 Days Tablet Kullanıcı Yorumları

...

Hem günlük hayatta hemde diyette iken yapılan en büyük yanlışların başında öğün atlama gelmektedir. Özellikle diyet yapan kişilerin düşüncesi olan ve kulaktan kulağa yayılan öğün atlamanın kilo vermeyi hızlandırma düşüncesi oldukça sağlıksız bir harekettir. Çünkü sağlıklı beslenmenin ve sağlıklı bir diyet yapmanın en temel kurallarından biri öğün atlamadan sağlıklı besinler ile düzenli beslenmekten gelmektedir. Fakat öğün atlamak metabolizmanın yavaşlamasına uzun süre aç kalınmasına ve biranda yemek yenmesi ile vücudun daha fazla yağ tutmasına neden olacağını birçok kişi bilmez. Ayrıca uzun süre aç kalmanız durumunda daha fazla yemek yiyeceğiniz için bu nedenle kilo vermek isterken kilo almaya bile neden olabilirsiniz. Bunun yerine tüm öğünlerinizi yaparak ve öğünlerinizde çok fazla yemeden az ama sık sık yeme kuralına uyarak ve bu şekilde daha kolay kilo verebilir ya da kilo kontrolünüzü sağlayabilirsiniz.

10 Days Tablet İçeriği ve Kullanımı

Son zamanlarda birçok kişi tarafından kullanılan  içeriğinde; guarana, yeşil çay, asitlik düzenleyiciler: sitrik asit ve sodyum hidrojen karbonat, Kito Kompleksi (chitosan, antioksidan, askorbik asit, asitik düzenleyici Tartarik asit), Tatlandırıcılar: Sorbitol, Aspartam, Sodyum sakkarin. Aroma Vericiler: Doğal limon aroması ve yapay limon aroması, Inulin. Renklendirici: Riboflavin-5′ Fosfat içermektedir. Ayrıca 10 Days İçerisinde bulunan tabletler Chitosan, kabuklu deniz canlılarının dış iskeletlerinden elde edilen polisakkarit olan kitinden üretilmektedir. 

10 Days Nasıl Kullanılır?

Basit ve pratik kullanım özellikleri ile bilinen 10 Days tablet, yemeklerden hemen önce ya da yemek esnasında 1 bardak soğuk su içerisine 1 tablet atılarak karıştırılır ve tamamen eridikten sonra içilir. Yemeklerden yani öğünlerden önce içileceği için öğün sayınıza göre tüketebilirsiniz. Ayrıca bir kutu 10 Days içerisinde 20 Tablet 10 Days bulunmaktadır. Kullanımın dışına çıkmadan belirtilen miktardan fazlasının kullanılması tavsiye edilmemektedir.

10 Days Tablet Yan Etkisi Var mı?

Şimdiye kadar herhangi bir yan etki ile karşılaşmayan 10 Days çocukların ulaşamayacağı serin ve yüksek ortamda muhafaza ediniz. Ürünü kullanmadan önce prosoektüsünü okumayı ihmal etmeyin.

15 yaşından küçük çocukların, hamile ve emziren bayanlar tarafından kullanılması uygun görülmemiştir, bunun dışında dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz. Bunun dışında karides, ıstakoz, yengeç gibi kabuklu deniz canlılarına alerjisi olanların kullanımına uygun değildir.

10 Days Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Hatay, Ordu, Van, Denizli, Isparta, Çorum, İzmir, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. 10 Days hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde 10 Days kilo kontrol ürününe sahip olabilirsiniz.

10 Days Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

10 Days Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Birleşik Krallık, Monako, Polonya, Ukrayna, Finlandiya ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
10 days, 10 days tablet, on days, 10 days tablet zayıflama ilacı, 10 days yorum, 10 days zayıflama içeriği, 10 days zayıflama zararları, 10 days tablet nereden bulurum, 10 days tablet içeriği nedir, 10 days tablet sipariş, 10 days tablet ne kadar, 10 days tablet nasıl kullanılır, 10 days tablet kullananlar, 10 days tablet kullanıcı yorumları, kargo, ödeme, sipariş, avrupa, 10 days tablet avrupa sipariş, 10 days tablet almanya, almanya sipariş, 10 days nedir, kilo verme yöntemleri

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.